#Квіти_для_мами🌷🌹🌷
![Post-img](https://monast-liceum2.eddy.school/wp-content/uploads/sites/2120/2024/05/441950729_1501403363783813_5247238371559957574_n.jpg)
Наближається День матері (12 травня)
Всім відомо, що кращий подарунок для жінки – це квіти. У цей день кожній мамі особливо приємно буде отримати подарунок, зроблений руками своєї дитини, адже він таїть у собі тепло і особливу чарівність. Напередодні цього свята в нашому закладі відбувся майстер-клас з виготовлення паперових квітів «Квіти для мами», в якому взяли участь учні 4-А класу. Діти виявили працелюбність та майстерність і вклали в свої роботи ніжність, теплоту й любов. Майстер-клас провела майстриня БДЮТ Олена Дякова.