#Листівка_для_матусі 🤱💌
![Post-img](https://monast-liceum2.eddy.school/wp-content/uploads/sites/2120/2024/05/436253874_1501527407104742_5132452557855203451_n-1.jpg)
Щороку всі люди святкують День матері . Це свято є особливим для кожної людини , адже мама – це найрідніша людина у нашому житті. Щоб допомогти діткам привітати їхніх мам, в Монастирищенському центрі культури та дозвілля молоді було організовано майстер-клас по виготовленню вітальних листівок.
Учні 1-х класів із великим задоволенням виготовляли чудові листівки для своїх улюблених та рідних.